EHHRO13002 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Electromagnetic scrap magnet Ø1300mm | 110VDC | 130000N SCRAP MAGNET 3KW DIA 1300mm SKU: EHHRO13002 Stock: 1 A B-stock product is a discounted, in-stock item. It could be a trade-fair model, a discontinued item or a product that was returned by a custom