TBAA010003 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 100 mm HRA-F-102x24-AA-0100-B-B SKU: TBAA010003 Stock: 2 Width: 102 mm Height: 24 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o