TBAA030003 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 300 mm HRA-F-102x24-AA-0300-B-B SKU: TBAA030003 Stock: 42 Width: 102 mm Height: 24 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends