TBAA040001 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 400 mm HRA-F-052x17-AA-0400-B-B SKU: TBAA040001 Stock: 22 Width: 52 mm Height: 17 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o