TBAA050004 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 500 mm HRA-F-102x44-AA-0500-B-B SKU: TBAA050004 Stock: 3 Width: 102 mm Height: 44 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends o