TBAA075001 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 750 mm HRA-F-052x17-AA-0750-B-B SKU: TBAA075001 Stock: 1 Width: 52 mm Height: 17 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends on