TBAA100004 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite 1000 mm HRA-F-102x44-AA-1000-B-B SKU: TBAA100004 Stock: 10 Width: 102 mm Height: 44 mm Water-resistant: no Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depends