TBAB050054 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite - reinforced Weakening outfeed HRA-F-102x44-AB-0500-R-W SKU: TBAB050054 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 500 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic r