TBAC030003 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite Weakening infeed HRA-F-102x24-AC-0300-B-B SKU: TBAC030003 Stock *: 0 Width: 102 mm Height: 24 mm Length: 300 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version de