TBBC033501 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite Tapered-before roller - Weakening infeed HRA-F-052x17-BC-0335-B-B SKU: TBBC033501 Stock *: 0 Width: 52 mm Height: 17 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable m