TBBD033504 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Ferrite Tapered-after roller - Weakening outfeed HRA-F-102x44-BD-0335-B-B SKU: TBBD033504 Stock: 4 Width: 102 mm Height: 44 mm Length: 335 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable ma