TGAA010043 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Neodymium 100 mm HRA-N-103x22-AA-0100-B-W SKU: TGAA010043 Stock *: 0 Width: 103 mm Height: 22 mm Water-resistant: yes Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depe