TGAA030043 - Goudsmit Magnetics United States
Description: Neodymium 300 mm HRA-N-103x22-AA-0300-B-W SKU: TGAA030043 Stock: 1 Width: 103 mm Height: 22 mm Water-resistant: yes Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version depend