10Q-104-033-P58 - HITACHI United States
Description: WASHER,LOCK,STL,10 MM ID,3 MM TH,#10Q104 WASHER,LOCK: DESIGN CONFIGURATION: HELICAL SPRING; INSIDE DIAMETER: 10 MM; OUTSIDE DIAMETER: 18 MM; THICKNESS: 3 MM; MATERIAL: STL; STANDARD/SPECIFICATION: NAVISTAR ESP FM-1.101-GS; ADDITIONAL DATA: HELICAL SPRING, GTR-0605-001. HITACHI/TSUCHIURA/YOSHINO/BABCOCK/ZOSEN: 10Q-104-033-P58