P41000D1 68715 - KNICK United States
Description: KNICK HIGH VOLTAGE ISOLATOR VARITRANS WITH CALIBRATED SWITCHABLE INPUT RANGES: ± 60/90 / 150/300/500 MV / 10 V OUTPUT: ± 10 V / ± 20 MA / 4 ... 20 MA OPERATING VOLTAGE (BASIC INSULATION): 2.2 KV AC / DC TEST VOLTAGE: 10 KV AC POWER SUPPLY: 20 ... 253 V AC / DC P41000D1 68715