W6-4780-32/32-174 - MAEDLER United States
Description: MAEDLER W6-4780-32/32-174 0 BOTH-SIDED ELASTIC CONNECTING SHAFT TYPE W 6 OUTER DIAMETER 102MM OVERALL LENGTH = 4780MM BORES 32 / 32 MM SPEED 1740/ MIN.