LEDINTA0700C210DO - PHILIPS United States
Description: LED, Xitanium 150 W 700 mA 210 V Output Max UL Class I Dimmable Outdoor LED Driver SPECIFICATIONS: - Max. Output Power: 150 W - Input Voltage: 120 ~ 277 V - Output Current: 700 mA - Output Voltage: 60 ~ 210 V - Min. Power Factor: 0.9 - IP rating: IP66 - Isolation: Class 1 - Dimming Method: 0-10 V - Dimming Range (%): 100% ~ 10%